Гранти чи бюджет?

Добрий день, почала з’являється інформація, що цього року все таки залишиться бюджет, а грантів не буде, наскільки це правда?

поки що не прийнятий закон (Картка законопроекту - Законотворчість). Але там вже було 2 читаття, і є пункт в прикінцевих положенням : "2. Кабінету Міністрів України:

1. до 15 червня 2024 року забезпечити внесення змін до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, передбачивши запровадження державних грантів та зобов’язань щодо укладання договору про участь у програмі забезпечення першим робочим
    місцем випускників закладів вищої освіти, які навчалися за державним або регіональним замовленням, для вступників на навчання для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування"

Уже 16 число, а результатів немає, виходить все таки буде бюджет?

От це Вам ніхто за цієї влади не скаже. Бо І Президент порушує всі терміни визначені регламентом (підписує через рік закони, якщо за процедурою, якщо не підписав протягом 2 тижнім, мають повернутись в Раду на доопрацювання), і Кабмін робить вигляд "я не я і хата не моя (замість того аби вийти із заявою, що підвищення окладів з 1 квітня не будо, а плануємо з 1 липня, вересня, жовтня, просто мовчить, а в цей час бухгалтери примудрились повиплачувати бех постанови, бо не зрозуміли, що її не буде взагалі). Тож чекайте. До подання заяв ще є час. Гадаю до того має бути або прийнятий документ, або, якщо Кабмін знову сховає голову в пісок, просто при поданні заяви зможете, як це було й раніше, обирати бюджет

1 Вподобання