Вступ на неакредитовану освітню програму з дипломом іншої освітньої програми, але з цієї галузі знань

Доброго часу. У грудні 2022 року отримав диплом магістра в державному університеті за спеціальністю 121 “Інженерія Програмного Забезпечення”. Зараз хочу вступити у цей же університет на наступний освітній рівень (аспірантура), але на аспірантуру лише є із “спорідненних” спеціальність 122 “Комп’ютерні Науки”. Обидві освітні програми відносяться до однієї галузі знань: 12 “Інформаційні технології”. Також на аспірантурі освітня програма 122 “Комп’ютерні Науки” немає акредитації.

На основі всього цього: Що я хочу вступити на наступний навчальній рівень, але на іншу освітню програму (хоча вона відноситься до тієї ж галузі знань, що і моя попередня освітна програма) і немає акредитації - чи буде у мене вістрочка від мобілізації?

P.S. Тут вже натрапляв на питання відносно акредитації і там побачив, що якщо потрібна тільки відсрочка - важливий сам факт навчання на аспірантурі, а не акредитована вона чи ні. Але там могли люди помилятись.