Дострокове переривання декретної відпустки

Доброго дня. Прийнята на роботу на 4 години предмет “Сходинки до інформатики” на постійне місце, на той момент більше годин по цьому предмету не будо. Але потім у період декретної відпустки основного працівника викладала у старшій школі інформатику в початковій не мала жодної години записів у трудовій ніяких не робили писала заяву " перевести на період дикретної відпустки" (цієї заяви в особовій справі немає). Пішла в декретну відпустку і зараз написала заяву “Про дострокове переривання декретної відпустки”. За цей період предмет “Сходинки до інформатики” змінив назву на “Інформатика” і в початковій школі збільшилася кількість годин до 16. Мені сказали написати заяву про вихід на роботу вчителем інформатики на не повне тижневе навантаження 6 годин, але дають мені 18 годин інформатики в старшій школі і я написала таку заяву та приступила до роботи. Та я хочу повернутися в початкову школу. Керівництво каже що там на цих годинах працює завуч і максимум що я отримаю це тих 4 години на які я була прийнята. Це дійсно так чи є якісь варіанти?

Думаю, що вам варто написати заяву і перейти на повне навантаження. У зв’язку з тим, що я маю у 2019-2020 навчальному році навантаження 18 годин, прошу змінити умови трудового договору, перевівши мене на посаду вчителя інформатики з повним навантаженням.