Сертифікати НМТ в 2024

Добрий день! Чи можу я вступити в 2024 році за результатами НМТ 2022? Чи я повинна доскласти четвертий предмет (так як в цьому році вже 4 предмети здають)

Вступатиза результатами 2022 року можна. “Доскладати” один предмет не можна, бо це комплексний іспит

1 Вподобання

Раздел 7, пункт 3

  1. Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі ПЗСО та НРК5 зараховуються бал (бали):

НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів (перший, другий, третій, четвертий предмети) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі ПЗСО, за вибором вступника - додатково бал ЄФВВ на основі НРК5;

НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі ПЗСО, за вибором вступника - додатково бал ЄФВВ на основі НРК5;

або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі ПЗСО, за вибором вступника - додатково бал ЄФВВ на основі НРК5;

або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів (перший, другий, третій предмети) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі ПЗСО;

або ЗНО 2021 року з двох конкурсних предметів (перший, другий предмети) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі НРК5, за вибором вступника - додатково бал ЄФВВ на основі НРК5;

та творчого конкурсу зі спеціальностей, для яких він передбачений (додаток 1);

1 Вподобання