Неможливість навчання в коледжі за станом здоров'я, що робити?

Доброго дня. Прошу поради. Моя донька навчається в кодеджі на першому курсі після 9 класу. Так сталося, що за станом здоров’я вона не може навчатися офлайн, тільки дистанційно (лікарі термін не можуть визначити). Коледж не може їй надати такі умови навчання та вимагають щоб ми забрали документи. Я у відчаї, дитина засмучена. Що нам робити в данній ситуації?

Ну а що вам робити. Повертайтесь в школу. А після завершення 11 класу будете вступати знову.

Вона вчилась в 9-річній школі. Повертатись нема куди. Вона зараз не може фізично ходити ні в школу, ні в коледж. Тільки навчатися дистанційно. Куди мені звернутися, щоб дитина продовжила навчання?

Не обов’язково повертатись саме в ту школу де навчались. Можете знайти дистанційну школу, або в звичайній школі оформити сімейну форму навчання у зв’язку зі станом здоров’я. Але в коледжі вона, Ви ж самі це пишете, наразі навчатись не може, а в нашій країні (за Конституцією України) повна середня освіта є обов’язковою. Тож Ви, як мама, маєте забезпечити умови для її отримання.