Відбирають можливість набору першокласників

Доброго дня. Ситуація склалась наступним чином. У нас в школі 3 четвертих класи. Наступний рік йде набір першокласників. З початком навчального року директор повідомила мені що ти теж береш участь у наборі першокласників, створили брошуру з вчителями які приймають участь у наборі. На даний час адміністрація школи говорить батькам майбутніх першокласників що я не наберу клас тому не пишіть вчителя до якого ви хочете. Але мені адміністрація нічого на рахунок цего не казала. Нещодавно був опублікований пост у фейсбук що наберають тільки дві вчительки дітей. Питання в наступному. Чи мали вони право у мене забрати право набрати дітей? Освіта у всіх трьох однакова, магістер. Але вік різний, я молодий вчитель зі стажем 8 років. У них досвід 25 та 30 років. В силу того що я цілий рік усіх агітувала йти до мене в клас назбиралась велика кількість бажаючих але адміністрація їх відмовляла. Коли уже закінчиться той час коли при школі працюють пенсіонери у яких є пенсі а молодий вчитель не має права працювати та розвиватися.

досвід 25-30 років - це не пенсіонери, (45-55 років), але можуть бути ті категорії, яким надається перевага під час скрочення. Якщо замість 3 класів набирається 2 - це шкорочення штатних одиниць. І тут вже читайте законодавство кому надається перевага.