Я збираюсь вступати в коледж після 9. Скажіть будь-ласка, якщо я погано здам вступний іспит, то мене не візмуть навіть на бюджет?

Я збираюсь вступати в коледж після 9. Скажіть будь-ласка, якщо я погано здам вступний іспит, то мене не візмуть навіть на бюджет?

Ви не правильно формулюєте питання. Якщо Ви погано здасте іспити, то Вас не візьмуть НАВІТЬ НА КОНТРАКТ. На бюджет візьмуть лише найкращих або пільговиків. Але тоді Ви можете піти в профтехосвіту. там теж багато хороших спеціальностей. Наприклад, моя бувша квартирантка закінчила університет (за контрактом), а працює оператором на пошті. То можна було не витрачати роки та гроші, а піти в професійний ліцей, і отримати за рахунок бюджету (зі стипендією) саме спеціальність “оператор поштового зв’язку”. А ще є купа людей, які після університетів працює баристами або манікюрницями (а таким спеціальностям краще навчатись в ліцеях). Тому, крім бажання навчатись в коледжі, якщо у Вас є проблеми знавчанням, і Ви сумніваєтесь в своїх знаннях, перегляньте які спеціальності Ви можете отримати в професійних ліцеях (а їх дуже багато), і можливо вступити туди.

2 Вподобання