Получение аттестата для поступления в ВУЗ

Подскажите, пожалуйста, на какие ЗА можно ссылаться, чтобы вовремя выдали аттестат о получении полного среднего образования в колледже. Дочь, после второго курса колледжа, собирается поступить в ВУЗ. Сейчас активно готовится к сдаче НМТ. Задавали вопрос о сроках получения аттестата в колледже, первый раз намекнули, что, возможно, необходимо будет погашать стоимость обучения (учится на бюджете, получает повышенную стипендию). Второй раз ответили, что аттестаты будут выдавать, когда перейдут на 3й курс, т.е. осенью. Соответственно, при наличии результатов НМТ на руках, аттестат в колледже не выдадут, и поступить в ВУЗ в летнюю вступительную кампанию 2024 г ребенок не сможет. Подскажите, пожалуйста, каким образом, без конфликта, заявить в колледже, о необходимости получения аттестата летом. Буду очень благодарна.

Ніяк , вашій доньці спершу треба закінчити коледж

Поясніть будь ласка ваше судження,бо мені чомусь здалося що ваші цілі не мають характеру допомоги

Підкажіть, будь ласка, це питання до мене, як автора питання, чи до того, хто відповів?

В самому коледжі вам можуть сказати після якого курсу видають атестати. Є коледжі, де замовлення роблять після другого, але є, що і після третього курсу. Якщо не робили замовлення після другого, то ніякі посилання на документи вам не допоможуть. Дочка про це може знати, бо як правило, звіряють дані паспорта і т.д. В сина коледж замовляв після 2 курсу…

Є інформація, що атестати минулого року 2023 видавали студентам вже третього курсу у листопаді. В коледжі куратор відповіла, що отримали їх у серпні. Тобто замовляють їх після закінчення 2го курсу. Питання в тому, щоб видали вчасно.