Вступ після відрахування

Вітаю. В 2018 році я була зарахована на безкоштовне навчання в університеті. Але влітку 2019 відрахована за нескладання сесії і погану відвідуванність. Після відрахування дівчина в приймальні в деканаті сказала, що сертифікати зно мої за 2018 рік тепер не дійсні, мені тепер потрібно перездавати ЗНО по причині, що я не закінчила перший курс. Але в інтернеті ніде не згадується про це взагалі. Підскажіть будь ласка, можливо хтось стикався з подібною ситуацією. Знову проходити ЗНО, коли і так складала його якось не хочеться. Але якщо дійсно сертифікати не дійсні - доведеться.

Умови прийому до ЗВО у 2020 році: “для вступу на перший курс на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти - у формі зовнішнього незалежного оцінювання, творчих заліків, творчих конкурсів, вступних іспитів або співбесіди в передбачених цими Умовами випадках. У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 – 2020 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд”
Судячи із наведенного Ваші сертифікати дійсні. Перегляньте умови прийому до Вашого закладу.

1 Вподобання

Сертифікати дійсні, це просто дівчина вам так сказала.

Підкажіть, будь ласка, тобто причина мого відрахування ніяк не вплине на мій повторний вступ на бюджет за умови, що я погоджусь відшкодувати кошти у наведений університетом термін?

Говоря формальным языком, сертификат ЗНО и поступление в вуз относятся к разным ведомствам МОН :slight_smile:
Если по одному ведомству (вузу) у вас проблемы (отчисление), другому ведомству (УЦОЯО) об этом просто неизвестно.
Он выдавал сертификат за сдачу ЗНО, которую вы сдали без вуза и до поступления) и готов его подтвердить ваши права документально документально.
А чем может подтвердить слова та глупая девочка? :slight_smile:
Но сдать снова ЗНО, все же - полезно. Даже без подготовки :wink: В худшем случае будут дополнительные более низкие баллы, в лучшем - более высокие баллы (бывает). Если есть бесплатная попытка (пять попыток) - почему бы не воспользоваться.

1 Вподобання