Допомога з профспілки

Звернулась до профспілки з проханням про надання фінансової допомоги,але мені в усній формі сказали ,що немає коштів…Чи правомірно це?Я є членом профспілки багато років.Допомогу брала в 2022 році востаннє
І в якому розмірі вона повинна бути?Якась конкретна сума ?Хто визначає суму ?

Не існує якоїсь фінансової допомоги від профспілки, яка має бути обов’язково. Надавати чи не надавати допомогу вирішує або профком або загальні збори профспілки (це як у вашій “ячейці” відбувається). У нас на одній роботі збирали загальні збри, де “казначей” доповідав який стан рахунку, і вирішували кому дати-не дати і в якій сумі допомогу у зв’язку з лікуванням або іншими проблемами. На іншій - це вирішував профспілковий комітет, і коли одній з колег відмовили у наданні допомоги, яка пішла в тому що було на ній від чоловіка зі словами: “у Вас же немає ніяких документів на підтвердження, ось якби у Вас дах обвалився і акт був або щось таке…”, то в закладі поступово всі почали виходити з профспілки. Зараз в закладі профспілки немає.

2 Вподобання

Я з цієї секти ледве вийшла,чого і всім бажаю. Кормить ледарів,які нічого не роблять більше не буду. І хто не знає,під час військового стану можна не платити внески,залишаючись членом

1 Вподобання