Проблеми дистанційного навчання на 5 курсі: Відсутність групи, старости та навчального матеріалу

Я навчаюсь на 5 курсі університету. На початку навчання нам сказали що у нас дистанційна форма навчання. Я заплатив за навчання, але мене не додали ні до якої групи, не сказали хто староста й не надавали навчальний матеріал.
Оскільки вже пройшло багато часу то сенсу “вчитись” надалі я не бачу.
Хотілося б дізнатися чи можливо взагалі повернути хоча б частину за неотримані послуги.

лише через суд. Якщо доведете, що Вам дійсно не надавали освітніх послуг (до чого тут наявність в групі. яка навчається дистанційно, староста, взагалі не розумію).

Дякую.

Гадки не маю навіть як таке можна довести

Ну Ви ж говорите, що Вас не підключали до групи (я так розумію не підключали на заняття? чи що означає до групи? Ви були присутні на парах?), що не надавали навчальний матеріал (що Ви маєте наувазі під навчальним матеріалом?) Ви взагалі звертались до деканату, до викладачів? У Вас зберіглось десь з ними листування?

Так зараз у всіх вишах. Знаю від знайомих. Ви нічого не доведете. Викладачі, як і староста, не повинні бігати за Вами і водити на лекції за ручку. Ви повинні самі цікавитись навчанням і брати матеріали.