Переведення з бюджету на контрактну форму навчання

Добрий день, підкажіть стосовно бюджету.
Мене можуть перевести з бюджету на контракт, якщо є контрактники, які навчаються на пару балів краще за мене? 1 курс
Хвилююся, я впо та платити за навчання складно буде. Я виконую всі завдання, відповідаю на парах.

Немає такої норми щоб переводили з бюджету на контракт. Якщо Ви не виконаєте навчальний план, не здасте сесію, то Вас просто відрахують. А потім можуть запропонувати відновитись на контракт

Тобто мені потрібно працювати в такому ж темпі, здавати все без боргів і закрити сесію? Ризику потрапили на контракт, якщо навіть контрактник вчиться на всі 100/100, немає?

До чого тут контрактник. З контракту на бюджет можуть перевести лише в одному випадку: наявність вільних місць на бюджеті. Для того щоб вони з’явились, треба щоб когось відрахували. Ось не будете вститись, завалите сесію, Вас відрахують. тоді на Ваше місце зможуть когось перевести. І то, з тим темпом, з яким збільшується кількість пільговиків, то навіть у відмінника-контрактника шансів майже немає. Бо переведеть не його, а пільговика (або МОН забере в інший заклад для іншого пільговика)

1 Вподобання