Як перенести оцінки?

Навчався в коледжі на одній спеціальності чотири роки, тепер поступив в політех на іншу спеціальність. Чи можна перенести оцінки з укр мови, англ мови і фізри, щоб заново їх не здавати?

Этого никто делать не будет.

Чому? В мене друг так переніс, але він вчиться на тій самій спеціальності що і в коледжі.

перезараховують предмети з однаковою назвою з однаковою кількістю кредитів. Підходьте в деканат, показуйте додаток, і запитуйте які предмети Вам перезарахують

1 Вподобання

Галина все чітко написала. Перезарахують предмет у випадку відповідності назви та кількості кредитів. Наприклад, “українська мова за професійним спрямуванням” майже всюди ідентично називається, а також зазвичай співпадають кредити. Зазвичай адекватні викладачі навіть при невідповідності кредитів роблять перезарахування, щоб не витрачати свій час на нудні перевірки робіт, модулів і т.д. Або просять щось доздати для галочки

Так. Але не факт, що в політехнічному коледжі в них була “українська мова за професійним спрямуванням”. Можливо людина намагається перенести українську мову, яку вивчав в рамках пзсо. Знаєте, в мене син навчався в політехнічному, української мови за професійним спрямуванням в нього не було. Тому треба дивитись, що там в людини в дипломі написано

1 Вподобання

А у мене було так, що одногрупниця, яка прийшла до нас на 3-ій курс, не відвідувала укр.мову за проф.спрям., бо в неї був такий предмет у коледжі. Їй перенесли багато оцінок, а ще більше вона бігала з бігунком і доздавала академрізницю. Викладачі навіть не слухали, просто глянули успішність за період навчання в коледжі (червоний диплом) і ставили 90-100 балів. Воно так майже всюди працює.