Соціальна стипендія та гроші на харчування

Я закрив зимову сессію і по одному предмету по 2-й відомості. Через цю ситуацію я не включений до рейтингу. Я втратив можливість на отримання соціальной стипендії та виплат на харчування?
Я особа позбавлена батьківського підклування

Позитивне перескладання заборгованості по сесії - це не двійка. Просто Ви використали своє право та виправили попередню незадовільну оцінку. Питання коли відбулось перескладання - до підрахунку рейтингу або після. Процедура складання рейтингу повинна бути визначена відповідним положенням закладу.

Я перескладав до 31.01.20 - це останній день для тих хто мав можливість закрити по 3-й відомості. В моєму особистому кабінеті стоїть дата моєї подачи відомості 22.01, хоча сдавав я 23.01 і з’явилася оцінка в числах 30-31, а може і піздніше, не пам’ятаю.
Перший день коли опубліковали рейтинг, там було N кількість студентів на держзамовленні і N кількість в рейтингу, потім останньго дня 31 з’явився остаточний рейтинг де N+5 на держзамовленні і та сама кількість N в рейтингу. В особистому кабінеті раніше писалося, що мені призначена стипендія на таку сумму, а зараз нічого ненаписано