Атестація вихователя ДНЗ

Підкажіть будь ласка чи є норми,або положення про атестацію вихователя ДНЗ. Скільки всього відкритих занять та виховних заходів треба показувати?

Положення про атестацію для всіх педагогічних працівників одне - Типове положення про атестацію педагогічних працівників.
Воно не містить ніяких переліків виховних занять і чогось подібного.

Може хтось знає норми, або скільки чого положено для підтвердження атестації, так як директор садочку творить що хоче.

Може є якась підстава ,щоб пояснити їй, що на все є норми

Доброго дня!! Звертаюся до вас за порадою. Я працюю у садочку 4 роки і 4 місяці. У 2015 році прийшла на роботу і паралельно навчалася в інституті. У 2017 році закінчила інститут та здобула кваліфікацію “вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільної освіти”, освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліст. У вересні 2019 подала заяву на позачергову атестацію на 2-у категорію. Заяву одобрили. На період курсів, коли мої колеги їх проходили, мені сказали, що курси не потрібні. І ось залишився тиждень до атестації, керівництво повідомило, що мене не атестуватимуть так, як у мене немає пройдених курсів!!! Я просто в шоці!!!Що робити???Чи можна атестуватися, а курси пройти пізніше???