Як подати заяву на вступ, якщо я вже навчаюсь?

Вийшла така ситуація, що місцевий виш не встиг зарахувати мене на навчання (з моєї вини теж), але вони сказали приходити перед парами з документами і все організують. Справа в тому, що спеціальність, на яку я йду, не акредитована, хоч і рейтинг ВНЗ хороший.
Так от, я збираюся подати заявки до акредитованих вузів на додатковий набір, але чи не знаю вони взагалі розглядатимуть мою конкурсну позицію, якщо вони десь бачитимуть (або в особистому кабінеті), що я вже навчаюсь у виші? І чи можна спочатку вступити до одного ВНЗ (це на випадок, якщо я ніде не пройду, у мене буде запасний варіант), а потім подавати заявки на вступ ще кудись, електронний кабінет дозволить це зробити?

Сложное описание… :slight_smile: Но решение - простое.
Если вас, как вы написали, не успели зачислить, то вас и искать негде - вас нет в ЕДЕБО, как студента. Вы там, воможно, фигурируете, как абитуриент, со своими заявками. Вы - еще НЕ учитесь - нигде. Учиться можно только после приказа о зачислении.
И ваш местный вуз хочет или возобновить вашу старую заявку для дополнительного набора, или сделать это всё - с новой заявкой. Легально, несложно. Единственное что - только на контракт.
В других вузах будет точно так же - заявка, регистрация, приказ о зачислении, договор, оплата, учеба.

Я чтобы вы не слишком беспокоились, так зачисляться на контракт можно одновременно сразу в несколько мест! Лишь бы денег хватило… )
Так что берите документы и поступайте, куда хотите. Получите приказ о зачислении, подпишете договор, заплатите - и идите учиться.

1 Вподобання

Большущее спасибо, успокоили!)