Розподіл годин в початковій школі

Цього року виповнилось 60 років. Все життя працювала вчителем початкових класів.Маю звання вчитель методист ,стажу 40років в одній школі .
Апробовувала нові методики ,програми
Перша в районі апробовувала програму Інтелект України .
Багато років була керівником школи молодого вчителя в районі .
30 серпня у повідомленні директора на вайбері (ТАБЛИЦЯ ТАРИФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ЛІЦЕЮ) БАЧУ ЩО У МЕНЕ НАВАНТАЖЕНІСТЬ 15 ГОД .ВЕДУ 2 КЛАС НУШ.
ЗІ МНОЮ НА ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ із 10 ВЧИТЕЛІВ ПРАЦЮЄ 6 ПЕНСІОНЕРІВ .
СЕРЕД НИХ ЛИШЕ Я І ЩЕ ОДНА ВЧИТЕЛЬКА ВЧИТЕЛІ МЕТОДИСТИ. Причому я досягла пенсійного віку сама остання. Два роки тому поміняли директора .
І не знаю по якій причині я стала поганою вчителькою .
(Це так мені директор у грубій формі висказував багатр разів)ПІСЛЯ ІНТЕЛЕКТУ ЗА 2 РОКИ ДО ПЕНСІЇ НЕ ХОТІВ ВЗАГАЛІ ДАТИ КЛАС .ПРИЙНЯВ НА МОЄ МІСЦЕ РАНІШЕ 15 РоКІВ НЕПРАЦЮЧОГО ПЕНСІОНЕРА
І ЦЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ ВЖЕ 3 ютретій РІК.
Тільки надходииь 1ВЕРЕСНЯ МЕНІ НЕ ДАЮТЬ РОБОТУ

І ОСЬ ЗАРАЗ ДИВЛЮСЯ ТАРИФІКАцІЮ КОЛЕГ ПО ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ Троє ПЕНСІОНЕРІВ МАЮТЬ ПО ПІВТОРИ СТАВКИ .
І ЗНОВУ ПРИЙНЯТА НА ПОЧАТКОВІ КЛАСИ НОВА ЛЮДИНА. І от у мене забрано ТРУДОВЕ ,.МИСТЕЦТВО, три УРОКИ ФІЗКУЛЬТУРИ І ЩЕ 1 УРОК НЕ ЗНАЮ НАВІТь ЯКИЙ.
ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?
ШКОЛА СТАЛА ПОДІЛЕНА НА СВОЇХ ВЧИТЕЛІВ І ЧУЖИХ.
У МОМУ КЛАСІ 2 ДІТОК НА ІНКЛЮЗІЇ І ПРИ ОФОРМЛЕННІ ПЕНСІЇ Я ВИЯВИЛА ЩО З. 1 ВЕРЕСНЯ МИНУЛОГО РОКУ ПО4 КВІТНЧЯ (БО САМЕ БУЛО мені 60 РОКІВ І Я ПІШЛА В БУХГАЛТЕРІЮ ) МЕНІ НЕ ПЛАТИЛОСЯ 20 ПРОЦЕНТІВ НАДБАВКИ ЗА ІНКЛЮЗІЮ.
.Я ЗМОВЧАЛА.
У НАС МІСТЕЧКО МАЛЕНЬКЕ .РОБОТИ НЕМАЄ.
АЛЕ Ж Я МАЮ ПРАВО ПРАЦЮВАТИ ?
ВСЕ ЖИТТЯ БУЛА ЧЕРГА З БАТЬКІВ УЧНІВ ДО МЕНЕ .
ВЕСЬ ЧАС ПОШИРЮВАЛА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД.
ЦЬОГО РОКУ АТЕСТУВАЛАСЬ ТО ЛИШЕ У МЕНЕ СЕРЕД ВСИХ ВЧИТЕЛІВ БУЛО ВІДВІДАНО 6 УРОКІВ.
ЩО МЕНІ РОБИТИ? Уроки були бездоганні.Я так розумію що в школі директору я просто заважаю Він мене ппинижує ,залякує створюються умови щоб я розрахувалася.
Я живу одна Все життя була одна. Жила школою дітьми.Виховала доньку , яка теж вчитнлька
А ЗАРАЗ Я ЯК ІЗГОЙ ШКОЛИ
бо не має широкої спини