Чи маю право викладати у школі з дипломом бакалавра

Чи маю право викладати у школі фізкультуру ,
з дипломом бакалавра за спеціальністю фізична культура та спорт,з освітньою програмою менеджмент у спорт.діяльності.

Маєте, звісно, хоча спеціальність не педагогічна.

Галузь освіта /педагогіка.Дякую за відповідь

Зазвичай менеджмент має код 073 за спеціалізаціями, в т.ч. у галузі спорту.
Але я загуглила та побачила, що дійсно є менеджмент спорту ще й в 01 галузі. Код 017. Проте я не знаю, чи це є педагогічною освітою. З гугла цитую:
" Наразі у Переліку галузей знань та спеціальностей є галузь 01 «Освіта/Педагогіка» , яку умовно можна вважати педагогічною освітою. Але цей перелік існує з 2015 року. Крім умовно «вчительської» спеціальності 014 , він містить й інші педагогічні спеціальності, які дуже віддалено стосуються роботи шкільного вчителя. До цього формувалися інші переліки, за якими виокремлення педагогічної освіти зовсім не очевидне".
Тому я не знаю, що сказати. У мене в першому дипломі пише “соціальний педагог”, тобто я є педагогом. А у Вас є кваліфікація педагога за дипломом?

В мене ще його нема,я тільки вчуся.Там просто вписано буде спеціальність “фізична культура і спорт” ,кваліф.незнаю що там буде ,вчуся як тренер.В мене є поперердій диплом дошкільне виховання.Плюс цей буде.Вже вчусь ,раз почала

1 Вподобання

Якщо дошкільне виховання, то Ви вже маєте педагогічну освіту.