Відгукніться хто навчається(вся) на денному в 30+ років

Мені 30 рівно, скоро буде 31, маю спеціальну технічну освіту, власник невеликої компанії, хочу розвиватися далі у своїй сфері, ось і подумав про вищу освіту по спеціальності яку колись не любив в школі чи коледжі.
З модної сторони мені буде у нагоді і диплом, який дасть можливість оформити деякі документи та дозволи, а з другої якась нова інформація, повернення до якогось навчання та розвитку. Також зараз виникає питання чи таке отримання послідовної вищої освіти дасть мені можливість не бути мобілізованим протягом навчання?

Так і пишіть, що у Вас не жага до знань, а жага відкосити від мобілізації.
Така схема ніби працювала, але недавно подали на розгляд законопроект, щоб студентів 30+ можна було забирати з денної форми. Чи будуть якісь зміни в законах - буде видно згодом. До вступу ще півроку.

Зайшла в цю тему саме тому, що мені зараз 31 і я хочу вступати на судноводіння. Отже, цілком реально отримати заочно освіту по цій спеціальності? 31 ще не пізно? Моя перша освіта іноземні мови, але я працюю на пасажирських кораблях уже 10 років. Мені подобається це середовище, я одиначка по життю, відсутність сім’ї/чоловіка/дітей взагалі не є для мене проблемою. А ще я завжди дуже любила навчатися (як каже моя мама, вічний студент). Мене дуже втішає, що є ще люди 30+ які навчаються на морських спеціальностях. А де саме ви навчались?