Відшкодування коштів при повторному вступі на бюджет

Добрий день. Підкажіть будь ласка, хто знає. Я відрахувалась з минулого ВНЗ після після першого семестру (до календарного початку другого семестру), першу сесію не складала зовсім. В перший ВНЗ вступала на основі шкільного атестату на 1 курс. Зараз вступаю повторно на бюджет до другого ВНЗ, але на підставі диплому молодшого спеціаліста на 3 курс (1 зі скороченим терміном навчання). Навчання в першому ВНЗ проходило в 2022/23 навчальному році. Може хтось може підказати- яка(хочаб приблизно) буде сума відшкодування (бо в новому ВНЗ попередньо- поки що без довідки з минулого ВНЗ- порахували якісь шалені суми (близько 70 тис грн??). Але якось за один семестр мені здається це занадто. Чи впливає те, що різні підстави вступу?

На кожній спеціальності різна вартість навчання ( в тому числі вона може відрізнятись в різних вишах). Я Вам дала посилання на паспорт бюджетної програми, де середні вартість навчання студента становить 74 тис. грн (на рік). Але це в середньому, і ще у Вас могла бути (або ні) стипендія). Загалом можете попросити в бухгалтерії розрахунок. Підстава вступу не впливає. Впливає навчальна програма

А як перевіряється на бюджеті ти навчався чи контракті?

Тут можете прочитати детальніше про відшкодування коштів та повторний вступ на бюджет: