Скасування заявки та подання нової

при скасуванні заявки можна подати заявку в той самий університет з іншим пріоритетом?

Можно подавать новую заявку и без отмены старой заявки. Если, конечно, остались не занятые другими заявками приоритеты.
Но, если старая заявка уже принята вузом, тем приоритетом, который был в старой заявке воспользоваться заново уже не удастся, даже если отменить заявку. Приоритет - “сгорит”.

Тобто в один і той самий внз на одну й ту ж саму спеціальність можна подати дві заявки з різними пріоритетами?

При взагалі про що? У вишах є різні пропозиції з обнією спеціальністю звісно ж можна подати заяву на кожну окрему пропозицію.

Я хочу змінити пріоритетність, але для цього треба скасувати заявку. Якщо я скасую заяву, чи зможу подати в той самий універ, але з іншим пріоритетом? Я про це

Думаю, що так. Принаймні нещодавно натрапив на такий випадок тут: Рейтинговий список . Абітурієнт з пухнастим прізвищем скасував свою заяву з першим пріоритетом і подав з третім.

Окреме питання, що свою заяву з другим пріоритетом цей абітурієнт також профукав, бо в іншому рейтинговому списку він наразі вже другий на одне бюджетне місце, а перша людина туди подала заяву з першим пріоритетом. І зараз заява пухнастика з третім пріоритетом знову фактично стала заявою, яку будуть розглядати першою.

Тому варто гарно подумати перед скасуванням пріоритету.