Атестація після отримання диплома магістр

Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратись. З вересня 2017 року працюю вчителем у школі (навантаження - ставка) одночасно навчаючись на 4 курсі у педагогічному університеті заочно (це друга вища освіта, перша - інженер). У грудні 2019 року отримала диплом магістра (вчитель інформатики). Коли я маю атестуватись та чи потрібно проходити курси.

Маєте атестуватися в 2022 році, а можете і в 2020. В першому випадку це чергова атестація, а в другому позачергова.Курси щороку, цей рік не виняток.

Тобто для проходження атестації не потрібно чекати 2 роки з дня отримання диплому маґістра саме педагогічного університету? І раніше диплом маґістра дозволяв не проходити курси ще кілька років, тепер все одно треба?

Треба пропрацювати 2 роки на посаді і якщо є диплом магістра, навіть щойно виданий, можна атестуватися на категорії.
5 років можна було курси не проходити. Тепер всі мають проходити щорічно, без виключення.

3 Симпатії

Добрий вечір,скажіть будь ласка я навчаюсь на даний момент на 1 курсі магістр в педагогічносу інституті ,також і працюю в ДНЗ - вихователем з серпня 2017 (маю бажання атестуватися позачергово),Чи потрібно проходити курси ,чи навачння зараховується як курси,якщо так то скільки вони надають годин?

А що вам дасть атестація? Навчання зараховується як щорічне підвищення кваліфікації.

Спеціаліста 2 категорії,чи ні?

Ні, Вам неможливо зараз присвоїти ІІ категорію.