Дистанційне навчання. Яке воно?

Привіт всім. Хотів би чисто поцікавитися. Ті із вас, хто усвідомленно подавали заявки на дистанційне навчання у ВНЗ минулого року або раніше (якщо таке було). Як воно проходить? Це як заочна форма навчання, але дистанційно (інакше я не дуже розумію по яким причинам набирали і досі набирають лише по 3-5 студентів, а не цілі группи по 20-30 людей). Наскільки часто у вас бувають пари (і наскільки часто вони повинні бути по розкладу). Як в цілому навчання дистанційно? Чи справді зручно? Чи не вимагали в якийсь момент приїхати показатися вживу? Розкажіть все, що є цікавим на вашу думку.

Ну порівнюючи з 2013, коли я навчався на 1 курсі денної очної форми, коли на потоці було 100 студентів, а зараз пішов знову навчатися в 2022, можу сказати, що це відстій в плані атмосфери, але є змога спілкуватися із викладачами, тобто є більш щільний контакт, оскільки немає студентів майже)
Пари йдуть за розкладом, вставати рано не потрібно, студентів мало на них тому можеш поставити питання викладачу.
В денній очній формі найкрутіше було це те, що ти можеш тусити, спілкуватись, цієї соціальної складової тут немає. Якщо тобі 30 як мені, то це нормально, в 17 років мені було б нудно))

1 Вподобання

Стосовно дистанційного навчання у ВНЗ у 2022-2023 н.р.
Навчання проходило згідно розкладу, платформа ,на якій був зареєстрований студент,фіксувала ваша присутність на парах. Викладачі пояснювали програмовий матеріал,лекції,лабораторні,після того складалися модулі,після модулів заліки і в кінці семестру екзамени. Все проходило систематично,тільки онлайн. Якщо ви присутні були на «парах»,все здали,то екзамен можна було отримати автоматом.

1 Вподобання

в 2022-2023 не можу сказати. Наші підвідомчі заклади з вересня працювали в очному режимі. А ось в 2021-2022 році, коли син навчався в магістратурі, то був навіть факт, що пожалілись на викладача, яка не виходить на пару, то потім на її пари підключалвся декан та дивився скільки людей на парі.

1 Вподобання

Навчалась дистанційно. Навчання проходить через Зум (лекції) та мудл (навчальна платформа для тестування).