Навчання у магістратурі за кордоном

На зараз закінчую бакалавр по спеціальності Право, планую вступити на магістратуру за кордон. Чи буде в мене закінчена вища освіта, якщо бакалавр закінчений в Україні, а магістратура за кордоном?

З 2014 року бакалавр - це повна вища освіта, раніше була базова вища освіта. На сьогодні - бакалавра, перший рівень вищої освіти, що відповідає 7-му рівню національної рамки кваліфікацій: “здатність особи вирішувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у певній галузі професійної діяльності або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів відповідних наук і характеризується комплексністю та невизначеністю умов”. Щодо магістратури за кордоном, в залежності у якій країні отримаєте освіту, ознайомтесь:
https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/viznannya-inozemnih-dokumentiv/dokumenti-sho-ne-potrebuyut-ta-ne-pidlyagayut-proceduri-viznannya

2 Симпатії

Так, ви на виході у вас буде повна вища освіта європейського стандарту, якщо освіта в словаччині чи іншій країні Європи.

Навчатися за кордоном в магістратурі та отримати подвійний диплом можна на спеціальності 113 Прикладна математика в ХНУРЕ https://am.nure.ua