Чи мають право не прийняти документи при вступі на основі БЗСО, якщо вже є атестат ПЗСО?

щодо розвінчання міфу про “неіснуючу спеціальність”. У колеги донька, яка вчилась так-сяк (як раніше казали “трійочниця”) вступала в університет на контракт, бо погані бали ЗНО. Колега живе досить бідно, бо має ще чоловіка-інваліда, який “великий музикант”, тому не працює зовсім. Я її спитала чому донька замість вступу на контракт не обере коледж, куди легше вступити на бюджет з її балами. Колега запевняла, що такої спеціальності в коледжах немає. Стало дуже цікаво. Почала перевіряти за єдбо за переліком спеціальностей. З’ясувала, що є всі (ну майже бо інженерні та медичні я не перевіряла, знаючи дівчинку). Коли дівчина вступила, виявилось що спеціальність “дошкільна освіта”. Мене порвало, бо це спеціальність, яка є в коледжі.

1 Вподобання

Не розумію нащо та інформація про потрібну спеціальність для обговорення… Це змінить ситуацію?
Спеціальність 186. пропонують її на фахового молодшого із ПЗСО лише три коледжі на всю Україну і лише денна форма, і всі не київські.

Ви натякаєте що я не вмію користуватися пошуком конкурсних пропозицій в єдбо? Ну, можливо. Допоможіть, якщо Ваша ласка.
Спеціальність 186. Регіон Київ. Вступ на основі ПЗСО на фахового молодшого бакалавра в коледж

Ні. Я на таке не натякала. Ви самі так вирішили. Просто здивувало, що, якщо Вам потрібна саме та спеціальність, яку Ви хочете, саме того рівня освіти, то Ви не готові її здобувати де інде, а вперлись лише в той регіон де живете. Тим більше було не зрозуміло що це за така професія, де обов’язково вимагають диплом коледжу але не потрібен диплом вишу. Ось, будь-ласка, на Вашу пропозицію є 3 навчальних заклади в країні. Конкурсні пропозиції | #ВСТУП 2023 | електронний кабінет | конкурс Якщо Вам так потрібен цей диплом, то яке має значення в якому місті знаходиться заклад? Діти з усієї країни при вступі пересуваються з Запоріжжя до Львову, З Чернівців у Харків.

3 Вподобання

А как вы представляете себе взрослую женщину, у которой, наверняка, есть семья (муж и дети), которая всё бросит и поедет жить в общежитии в какой-нибудь Львов да не на три месяца, а на 3 года? Поэтому и нужно учиться в своём городе. Если именно дневная форма и в своём городе, то остаётся выбрать Бакалавр, (186) Видавництво та поліграфія, Денна, Національний авіаційний університет | Понятно, что дороже, а вариантов нет. Или выбрать заочку в любом другом городе подешевле. Например: Бакалавр, (186) Видавництво та поліграфія, Заочна, Харківський національний університет радіоелектроніки |

А про заочне навчання ви забули та і дистанційну освіту теж? І що значить “какой-нибудь Львов”!!!?

1 Вподобання

Ну чи є в жінки сім’я ми нічого не знаємо. Після 40 багато жінок розлучені, вдови або з чоговіками на фронті. А діти в такої жінки можуть бути самі студентами. Принаймні я орієнтуюсь на себе та знайомих. Може я й не права

1 Вподобання

Так как у вас уже есть полное среднее образование, не пробовали поговорить, а возможно ли зачисление на 2-й курс (в группу, которая уже учится на базе 9 классов)?

Если зайти на сайт Відокремлений структурний підрозділ “Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету” у них есть утверждённый учебный план и на базе полного среднего образования со сроком обучения 2,5 года: Видавництво та поліграфія

В 2022 г. набирали на базе 11 классов: Фаховий молодший бакалавр, (186) Видавництво та поліграфія, Денна, Відокремлений структурний підрозділ “Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету” |

В 2021 г. знакомый поступал на магистратуру, но если в 2020 г. было конкурсное предложение на нужную специальность, то в 2021 не оказалось. Поговорил с руководством приёмной комиссии - и те добавили нужное конкурсное предложение. Один человек подал заявление и одного его зачислили.

1 Вподобання

Питання якось із площини БЗСО -ПЗСО плавно перейшло на мій семейний стан і чому я не хочу/не можу їхати до Львова-Харківа і усе таке…
Я питала щодо зарахування на 2 курс в коледж. Власне заідки ця ситуація і виникла, бо до війни набір був, а в цьому році, як навмисне,не набирають, а на БЗСО відмовили.
Зрозуміло що можна шукати альтернативні варіанти/ суміжні спеціальності,/ почекати ще рік, тощо. Але первісно питання було в іншому. І вочевидь вибір саме коледжу, саме Київ, саме фахового бакалавра зроблений не просто так.

Позаяк дякую усім за допомогу і думки щодо ситуації.

Я Вам раджу звернутись з офіційним листом за роз’ясненням до МОН. Оскільки в їх документах вказано, що повторно отримувати повну середню освіту можна але лише платно. А на практиці Вам відмовляють. Нехай нададуть роз’яснення щодо порядку вступу на базі БЗСО. З відповіддю Ви зможете звернутись до навчального закладу

1 Вподобання