Чи можливо отримати другу вищу освіту?

Доброго дня. Маю вищу освіту Спеціаліста інженера харчових технологій, де мала 8 хімічних дисциплін, хочу здобути диплом вчителя хімії на бютжетній основі. Ще маю інвалідність 3-ї групи

Якщо раніше здобували освіту на бюджеті, то лише у випадку, якщо буде заключення медичної комісії, що Ваше захворювання не дозволяє працювати за наріше здобутою професією

3 Вподобання

Яку безкоштовну освіту я можу здобути?

Профтехосвіта. Якщо звичайно є 3 роки підтвердженного стажу. Можна звісно отримати безкоштовну військову або поліцейську освіту, але туди Ви не пройдете за станом здоров’я.

1 Вподобання

в мене 17 років стажу: 12 років інженером в харч.лабораторії і 5 логістом та менеджером по закупці зерна

Ну то в профтехосвіту візьмуть. Бо туби без 3 років офіційного стажу не беруть на 2 освіту. Інших варіантів не існує. Закон про освіту дозволяє отримувати вищу освіту за державний кошт лише раз за життя. Ви його використали. Тепер лише контракт

2 Вподобання

У Васильківському фаховому коледжі НАУ здобувають профтехосвіту?

у фаховому коледжі здобувають рівень фахового молодшого бакалавра

В случае наличия инвалидности любой группы можно обратиться в центр занятости и получить ваучер на оплату обучения (но есть условие: в случае отсутствия подходящей работы). Или подождать когда исполнится 45 лет: можно получить тот же ваучер, но нет требования по отсутствию работы, но стаж должен быть не менее 15 лет. https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/informaciya-dlya-osib-z-invalidnistyu
Ваучер для обучения по специальности “Середня освіта (для здобуття кваліфікацій “Вчитель математики”, “Вчитель фізики”, “Вчитель хімії”, “Вчитель української мови і літератури”)”. выдаётся: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher

Доброго дня. Ще раз. Звертаюсь все ж по тому питанню - не можу знайти відповідь у переписці. Пропишіть ще раз будь-ласка. Ви писали, що якщо дадуть запит на біржу з роботи на якогось фахівця, наприклад бухгалтера, то можна мені безкоштовно вивчитися на бухгалтера за цим запитом?

https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Дякую. Подала заявку.

У вас ступінь спеціаліста, ну то магістра дадуть безкоштовно - середня освіта хімія (оскільки ви маєте право здобувати безкоштовно на кожному з освітніх ступенів, а ступені магістра у вас немає), багато реклами у фейсбуці на цю спеціальність, немає людей звісно там, бо всі вчіться на дизайнерів та менеджерів. У нас в групі вчиться чувак, який закінчив на ступінь спеціаліста за спец. фармакологія, і ось безкоштовно вчиться з нами на магістратурі педагогічній) Не хвилюйтесь і не втрачайте свій час на навчання на бухгалтера, краще вже 1.5 роки і магістр з хімії, тим паче, з вашим досвідом, предмети деякі зарахують, можливо перенесуть оцінки)

Ваучер дают бесплатно независимо от того какая ступень предыдущего образования - младший специалист, бакалавр или специалист. И даже с имеющимся дипломом магистра также дают ваучер для поступления на магистра по другой специальности. Поступление не только на заочную форму, но и на дневную на специальность 014.06 только на основе мотивационного письма, без экзаменов (конкурсные предложения за счёт средств юридических или физических лиц).

Прикольно, тогда ладно))
В 2022 такого не было))