Навантаження навчальний процес

Прошу поради в моєму питанні. Маю 0,5 ст. завуча з НВР, 11 год. та 6 год. асистента вчителя. Іншого навантаження за моєю спеціальністю немає. До пенсії 4 роки. Директор хоче забрати години асистента, щоб довантажити іншого. Водночас в школі є вчитель, що цьогоріч вийшов на пенсію, має 24 год., але принципово ділитись годинами не хоче. Фах між ними суміжний. У кого є переваги в правах? Допоможіть порадою. Дякую.

Ні в кого. Наразі і у Вас і в нього більше ставки. Зобов’язані давати ставку. Більше дають, то подякуйте. Але і позиція “принципово не ділиться” ні про що. Це не його (її) години. Йому теж “зобов’язані” лише ставку. Інше за наявності та можливості. Всі зайві години можуть забрати у Вас обох, і віддати новому вчителю

Ніхто немає переваг. По закону немає розділу між пенсіонерами і не пенсіонерами.
А от розподіл годин - це прерогатива директора закладу. Як директор вирішить, так і буде. Звичайно, потрібно забезпечити ставку (або 18 годин навчального часу, або частина ставки якоїсь посади + години,м’які в купі дають ставку).
У Вашому випадку 11 годин предмету - це вже більше 0,5 ставки. + Ви маєте 0,5 ставки заступника. Значить години асистента - на розсуд директора.

Ні в кого. Однак у зазначеного Вами вчителя 24 години. У разі, коли інші педагоги недовантажені, у нього забов’язані залишити 18 годин (він може вимагати від адміністрації виключно ставку, а не години поза нею), а 6 забрати. Така ж ситуація з Вами: години понад ставки не просто можуть а мають забрати і довантажити інших.

Всі рівні. Але вам і пенсіонеру треба залишити тільки ставку, якщо інші недовантажені.

1 Вподобання