Запізнився зареєструватися на НМТ, але хочу в університет

будь ласка, допоможіть🙏🏻 що я буду робити? навчаюсь у коледжі, але взагалі там не подобається + не хочу чекати поки закінчу його, щоб поступити в вищий навчальний заклад. зараз закінчую 2 курс(11 клас), але вважала, что ЗНО сказували під час війни(хто знав, що НМТ це те ж саме, навіщо тоді було назву змінювати), тому не реєструвалась. зараз дуже жалкую. (дивіться фото) підскажіть, якщо я 16-20 серпня здам НМТ, я вже ніяк не вступлю в університет? тому що вступні екзамени в липні. може ви знаєте якісь лазівки? це ж повністю вплине на моє життя( благаю

Ви якось визначіться:Ви за вступними іспитами збираєтесь вступати чи за нмт. Якщо нмт, то які вступні іспити? Однозначно на бюджет Ви вжемне вступите. Раджу ще рік повчитись в коледжі, а надалі не “слухами” керуватись, а умовами вступу, затвердженими мон. Вступ в будь-якому разі відбуватиметься за зно (як би воно не називалось).
PS:є цілий перелік спеціальностей де вступ відбувається без нмт в цьому році. Тому раджу перечитати правила вступу, може там є й Ваша спеціальність

2 Вподобання