При реєстрації на НМТ відсутній мій заклад освіти

Що мені робити?

Писати свій попередній навчальний заклад(школа в якій я здобув середню освіту в 9 класів)?

Чи може це бути пов’язано з тим, що я навчаюся в комерційному училищі?

З нетерпінням чекаю на вашу відповідь.

Це питання можете поставити на сайті УЦОЯО або зателефонувавши на гарячу лінію.

1 Вподобання

Хороша ідея. Так і зроблю.

Відділ інформації та комунікації з громадськістю:
+38 (095) 903 95 10, +38 (044) 486 09 62, zno_info@testportal.gov.ua

Не беруть трубку.

Я подумав може немає мого навчального закладу тому що я закінчую навчання в училищі, а там вказані тільки заклади освіти в яких Маэ проходити НМТ а це тільки ЗОШ.

Тут пише, що треба лише довідка, що закінчуєте навчання

Вірно но до того як скинути довідку, необхідно ще заповнити рядки:

  • Де ти хочешь здавати НМТ?
  • З якого ти міста?
  • Та чи закинчуэш навчання ти в цьому році

Щоб пройти дальше та скинути довідку та ID-PASSPORT,необхідно заповнити всі рядки.
А що мені робити якщо мого навчального закладу немаэ в списку з якого потрібно вибрати свій навчальний заклад. А без цього не пройдеш дальше и відповідно не registration in HMT.

Ну Вам же відправили телефониі електронну пошту куди треба звертатись. Реєстрацією займається центр оцінювання. А це лише освітній форум. Ми Ваш заклад ніяк в базу не додамо. Але запитайте в училща чи підтягнуті вонив ЄДБО. Якщо ні, то мають це зробити. Без них Ви цього не зробите

Все решилось.
Проблема заключалась в том что офицальное названия моего учебного заведения,совсем другое чем общеизвестное всем.

Еще заметил одну вещь которая может создать проблему,заключается она в том что из-за длинных названий учебный заведений невозможно увидеть курсор который отвечает за прокрутку,поэтому если кто-то еще на форуме будет спрашивать про аналогичною проблему посоветуйте им заодно попробовать с помощю клавиши прокрутить список вниз,ведь возможно необходимое ему учебное заведения находиться немного ниже.

2 Вподобання