Оплата праці викладача коледжу

Працюю у фаховому коледжі. Навантаження- 750 годин.Викладач української мови та літератури.Стаж- 49 років. Категорія вища, викладач-методист, заслужений викладач України. Не член профспілки.
Якою має бути моя місячна зарплата? Скільки коштує моя 1 година? Дякую за консультацію, підрахунки, труд, витрачений час.

Дивне питання від викладача. Підніміть нормативні документи або подивіться в тарифікацію

1 Вподобання

Пані Галино, все це я зробила, але чомусь же я звертаюся із таким запитанням. Щиро якую за коментар.

Ок. Дійшла до компа (з телефону не дуже зручно). посадовий оклад за 14 тарифним розрядом 7001 грн. Для вчителя-методиста це буде 7001х1,25*= 8751,25 =те Ваш оклад на ставку від якого все рахується. Для викладача коледжу річне навантаження на ставку 720 годин. Отже вартість 1 години (саме ставки) - 8751,25/720=12,155 грн. Від ставки рахуємо все інше: 30% вислуги, 20 % за звання “заслужений”, надбавку за престижність (а вона може бути від 1% до 30%, тож я поражую по мінімуму): 12,155х1,51=18,354 грн. - це “грязними”. знімаємо податок на прибуток (18%) і військовий (1,5): 18,354х0,805=14,775 - чистими за годину.
“Дякую” в кармані не дзвенять, не булькають, на хліб не намазуються, двері не підпирають, по дворі не бігають, шлять перекази

    • 10% - підвищення для вчителів + 15 % - підвищення для вчителі-методиста.
3 Вподобання

Дякую, пані Галино! І допомогли, й розсмішили! Хай дзвенить у кишені , хай кричить у хлівці, хай булькає тоді й там, де хочеться!

Ви таким результатом зовсім наполохали людину. Якщо вдатися до простих міркувань, навіть при 8 годинному робочому дні працівник за день отримає 8×18,354=146,83 грн., а за місяць 146,83×21=3083,43 грн., а це суттєво менше офіційно затвердженої мінімільної зарплати! Очевидно, що з розрахунками щось не так. Є одна маленька арифметична помилка, що приводить до суттєвої помилки у результаті. 8751,25 - це місячна заробітна плата, а 720 годин - це річне навантаження. Тому на 720 потрібно ділити річну заробітну плату. Також треба включити і відпускні, і оздоровчі, звісно якщо є. Тому, якщо не вдаватися у деталі, то можна так розрахувати вартість години роботи: 8751,25 ×12(місяців)/720=145,85 грн. Здається і немало. Проте слід врахувати, що робочий тиждень педагогічного працівника становить 36 годин. За рік такий працівник має 36× 44(робочих тижнів)=1584 робочих годин, протягом яких він має не лише проводити у класі (аудиторії) з учнями (студентами), а й готуватися до занять, підвищувати свій професійний рівень, виконувати організаційну та виховну роботу. Тому справжня вартість години роботи становить: 8751,25×12÷1584=66,30 грн.
Якщо врахувати місцеві надбавки та доплати, то вийде трохи більше. Проте з такими зарплатами заманити гарних вчителів (викладачів) до школи, коледжу та утримати їх там ой як не просто. І як же тоді реалізовувати освітні реформи, спрямовані на “суттєве” підвищення якості освіти?!

1 Вподобання