Університет Шевченка чи Києво-Могилянська академія?

Продавець - це не менеджер зі збуту.
Не порівнюйте і не смішіть людей. Одразу видно, що ви в цих справах 0, не працювали в величезних компаніях і пишете совкову маячню, адже і в відділі кадрів це абсолютно інші категорії по трудовій книжці. :sweat_smile: Продавець-консультант і менеджер (управитель) із збуту - такі записи в трудовій. І всюди, де я працювала, стажування з першого ж дня оплачувалось. Тому попрошу більше не відповідати мені. Нема сили вивозити цю маячню). І не вводьте в оману інших людей, бо інформація не відповідає дійсності, експертності у ваших словах немає.
Таке враження, що зібрались біба і боба, які все життя на мінімалку просиділи і хочуть щось доказати. Краще похваліться своїми успіхами в цій сфері, яких нема, я впевнена.

Деточка, ты, видимо достаточно юна, раз настолько гордишься своей дурью. :slight_smile:
Своими глупостями ты, скорее, хвастаешься, чем помогаешь людям. Скорее, вредишь. Наслушается школьник такой… информацию, и действительно подумает, что перед ним реальный пример стандартного благополучия бакалавра с дипломом. Ррраз, и уже “З дипломом з менеджменту реально реалізуватись будь-де”. А потом оказывается, что и не везде, и не с таким дипломом…

Своими успехами за последние без малого четыре десятка лет работы в отрасли я перед тобой хвалиться не буду. Возможно, моя дочь, с двумя дипломами и работой по специальности в этих дипломах и рабочими контактами по всей Европе. Которая была подготовлена, отправлена поступать, поступила в один из лучших вузов, отучилась на бакалавра и магистра, трудоустроилась (сама!) и сделал карьеру.
А я сам могу хвастаться разве что перед твоими родителями, которые, скорее всего, младше меня. И своими профессиями, и достатком, и опытом, и признанием. Поэтому… Ну ты понимаешь )

2 Вподобання

Раз ми вже перейшли на ти… А що ж твоя така мудра дочка не розказала, що таке посада менеджера і чим вона відрізняється від продавця? :rofl: Сумніваюсь у твоїй компетентності, якщо за 30 років роботи не знаєш, які бувають записи у трудових книгах і чим це все відрізняється по класифікатору професій. Зазвичай амбітні люди, що працюють в топових компаніях, орієнтуються по собі та своїх колегах, кар’єрному зростанню…)
Писати, що на менеджмент поступають тільки ті, хто вже працює і хоче навчитись керувати - це явно не від великого розуму. Перш ніж писати це все, для початку треба хоча б ознайомитись з освітніми програмами з менедменту. У мене є такий диплом, і вивчала я все те саме, що економісти і фінансисти, тільки був акцент і на управління безпекою підприємства - це аналіз фін.показників. І дипломна була на цю ж тему - оцінка ризиків і ліквідності. А тут якась тьотя з дипломом часів брєжнєва сидить і буде мені розказувати.
Досі не бачу відповіді по продавцю і менеджеру зі збуту, це дві різні професії і різні записи у трудовій. Чекаю “експертної” думки.

Для автора публікації прикріплюю виписку дисциплін магістратури з фінансового менеджменту + назву дипломної + кваліфікацію, що написана в дипломі. На бакалавраті цієї спеціальності вивчались і економіка, і банківська справа, і фінанси та кредит.
У людей, які народжені в совку (і там ж і застрягли) викривлене поняття про освіту та спеціальності, вони мислять старими категоріями і стандартами, де менеджмент - це коли ти керівник. Ні. Менеджмент - це управління. І не лише кадрами, а й в цілому процесами, організація роботи (своєї чи чужої). Конкретно моя спеціальність - фінансовий менеджмент - аж ніяк не перегукується з управлінням людьми, ніде в дипломі не пише, що я вийшла з вузу з освітою фін директора. Чи що це освіта для керівника, який має підлеглих. Суть полягає в управлінні фінансовою та економічною безпекою, тобто вмінні розбиратись в циферках та аналізувати фінансові показники, це якщо казати просто і без тих нюансів. Не варто і близько слухати тих, хто не знає різниці між менеджером (управителем) із збуту та продавцем, а це навіть у трудових різні записи. Проте “експерти” форуму про це не в курсі.
Будь-який менеджмент - це круто. І можна поступити на бакалавра однієї спеціальності, а магістра іншої. Тоді буде ще краще.




2 Вподобання

Якщо хочете хорошу економічну есвіту, і працювати збираєтесь не теоретиком-науковцем, а саме за спеціальністю, то і виш раджу обирати профільний. Не шевченка або могилянку, а паприклад, КНЕУ

4 Вподобання