Допоможіть зрозуміти?

Так з дипломом молодшого спеціаліста хіба можна бути вчителем? Має бути диплом про вищу освіту. Чи є молодший спеціаліст вищою освітою? Наголошую, молодший спеціаліст, а не молодший/фаховий бакалавр.
Та і думаю, що навряд чи жіночка такого віку, як на фото, стільки років сиділа б без вищої освіти на посаді вчителі без бажання мати вищу категорію.