Розподілення надбавки до зарплати працівникам шкіл у Києві

Чи має право адміністрація школи 20% надбавку за складність і напруженість у роботі працівникам закладів загальної середньої освіти від київської мерії своїм наказом перерозприділяти між учителями за принципом : друзям 30% усім іншим 10%? Якщо права не має куди скаржитись найбільш ефективно?

У Києві гранична надбавка 20 відсотків, більше бути не може. Вона встановлюється наказом керівника навчального закладу.

1 Симпатія

Ну, наприклад , директор і заучі отримують по 50%. А зменьшити і замість 20 % платити 10% майже всьому колективу директор може?

Директор і заступник можуть отримувати таку надбавку в 50%. Інші працівники закладу її взагалі можуть не отримувати. Це все законно, але це не Київ.

2 Симпатії

Ще одне питання. Директор самоособово знижує надбавку КМДА учителям чи погоджує це з Головою профспілкового комітету школи?

Колектив на вухах від рішення директора тим паче що у класах сидить 32 - 35 учнів а по закону не більше 30. У кого ще така біда з киян?

Таке було у минулому році, коли не було достатньо коштів для виплати зарплати.

Директорам шкіл в місті Києві надано право становлювати граничні надбавки до зарплати педагогічним працівникам:

  • заступникам директора до 50 відсотків;
  • іншим педагогічним працівникам до 20 відсотків.

Усі ці надбавки встановлюються в межах фонду оплати праці та можуть змінюватись в бік зменшення, тобто від 20 до 0 відсотків.

Надбавки встановлюються керівником навчального закладу шляхом видання відповідного наказу. Будь-яке погодження з ПК не передбачено.

Директору (керівнику) надбавку встановлює РУО.

1 Симпатія

Ось вони 4000 доларів. Але в сусідніх школах таких знижок надбавок немає. Мабуть залежить від меж жадібності і бажання окремого керівника отримати офігенну премію за економію зарплати.

А з директором не пробували говорити? Чим він пояснює свої дії?

Директор круто стоїть, усі зверху її падруги. Поставлені запитання сприймає як бунт на кораблі, і того хто щось лишнє ляпнув просто виживає зі школи. Причому дуже швидко. Була вибрана колективом одноголосно на посаду директора, причому так що колектив про це навіть не знав. Просто скромненько так між іншим на нараді повідомила що ми її вибрали місяць тому. Так що усі мовчать, повне єдиномісліє. Незадоволення виражають тільки самим найближчим - система стукачества наладжена ідеально. Причому сучка вона не тому що зняла надбавки, а тому що ми дізнались тільки в жовтні - розбігаться пізнувато.Отакі справи

Якщо Ви всеодно використовуєте псевдо, то чому б не вказати про який навчальний заклад йде мова.

Не люблю скандалів, Ніколи ні на кого не стукав, старався вирішити проблеми іншими методами