Атестація психолога та соціального педагога

Добрий день! Підкажіть як атестують соц.педагога, якщо атестація психолога відбулася у 2018р. встановлено “вищу” категорію, а соц.пегагогом призначена з 2018р.,але диплом про вищу освіту,лише психолога. Дякую.

Для атестації на категорії для соціального педагога треба освіта соціального педагога.

Дякую за відповідь. Якщо немає освіти,то на відповідність займаній посаді та підтвердження “спеціаліст”

Так, на жаль…

Не можу погодитись. А які підстави атестувати на відповідність займаній посаді та підтвердження спеціаліста?

Вважаю, що потрібно провести атестацію за п.3.26

Так, можливо. Але це треба, щоб адміністрація була така, як у Вас

Працюю психологом в ліцеї більше 10 років. На сьогодні в мене не повна ставка, а 0,75. Закінчила Національний педагогічний університет Драгоманова, отримала спеціальність психолог. У 2017 році пройшла останній раз атестацію в межах якої отримала І кваліфікаційну категорію. В цьому році мене завантажили ще 0,5 ставки педагога-організатора, за якого вродовж року мені нараховували зарплатню як спеціалісту. Сподіваючись на те, що пройшовши курси підвищення кваліфікації як педагог-організатор мені будуть нараховували зарплатню за І кваліфікаціцною категорією як психолога, то мені відмовили, спираючись на те, що це дві різні посади. І мені необхідно в майбутньому атестуватися окремо як педагогу-організатору так і психологу, хоча основна посада в мене практичний психолог. Як я можу отримати і в кого з цього питання кваліфіковану допомогу зпираючись на нормативно-правові документи

Ви маєте атестуватися з кожної з посад окремо. Цього вимагає Типове положення про атестацію педагогічних працівників
3.23. Педагогічні працівники, які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад.

Якщо ви пройшли курси, то вас можуть проатестувати одразу на І категорію. Атестація проходить у школі, то вам ніщо не заважає проатестуватися

Вітаю! теж цікавить атестація…

Працюю практичним психологом в дошкільному закладі вже 3 повних роки. В лютому отримаю диплом магістра психології. У моєму здобутку за цей період є перемога у міському конкурсі серед психологів-початківців та у Всеукраїнському конкурсі від Інституту обдарованої дитини, публікації наукових статей в фахових виданнях.

Чи можу я атестуватися в 2020-2021 н.р. на ІІ категорію?

Можете. …

1 Вподобання

Дякую за відповідь! Почуваюся впевненіше)
Запитувала у методистки, а вона каже, що потрібно на наступний рік, коли точно буде диплом магістра. Переглянула Типове положення і ніби за пунктом 4.7. таки можу атестуватися.

Ви атестуєтеся згідно пункту 3.18. На час останнього засідання АК у вас буде диплом магістра, що дасть право присвоїти ІІ категорію. Ви можете атестуватися у 2020/2021 н.р. Напишіть відповідну заяву до АК до 10 жовтня.

Велике спасибі за чітке роз"яснення!

Доброго вечора підкажіть будь ласка. Якщо працюю пихологом уже 15 років в гімназії (маю відповідну повну вищу освіту, тобто спеціаліста яку закінчила ще у 2005р.) , в цьому році атестуюсь на вищу категорію. То чи маю я право проатестуватись соціальним педагогом (стаж роботи 13 років) на І категорію, якщо я маю освіту бакалавра соціального педагога (ще у 2008р), відповідно атестувалась паралельно як психолог так і соцпед., але соцпед тільки на підтвердження спеціаліста . Шкода, бо роки йдуть, довчитисьне маю змоги(при мізерній заробітній оплаті цих фахівців), та й маю дві повні вищі освіти ,а соціальний педагог вже третя не закінчена - бакалавр, і вдома підростає вже студентка .

Зробіть наступне: подайте запит до МОН через цей сайт. За тиждень отримаєте відповідь https://dostup.pravda.com.ua/
Тоді ви точно знатимете можна чи ні

Доброго дня , дякую за відповідь!

Здрастуйте, працюю соціальним педагогом з 2012 року (без профільної освіти), в мене вища освіта, я магістр. Пройшла: стажування на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи; курси підвищення кваліфікації як соціальний педагог; профільне навчання на “Фахівця у галузі надання соціальних послуг”. Підкажіть будь ласка, чи можу я проходити атестацію для підвищення кваліфікації, як соціальний педагог, згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 N 930 “Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників”, відповідно пункту 3.26 в якому написано: “Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як
такі, що мають відповідну освіту.”
Перший випуск фахівців в галузі соціальної педагогіки, в нашому місті, відбувся у 2019 році.

Так, ви можете атестуватися за цим пунктом на категорії!

Дякую за відповідь. Будемо розмовляти з адміністрацією навчального закладу.