Атестація психолога та соціального педагога

Добрий день! Підкажіть як атестують соц.педагога, якщо атестація психолога відбулася у 2018р. встановлено “вищу” категорію, а соц.пегагогом призначена з 2018р.,але диплом про вищу освіту,лише психолога. Дякую.

Для атестації на категорії для соціального педагога треба освіта соціального педагога.

Дякую за відповідь. Якщо немає освіти,то на відповідність займаній посаді та підтвердження “спеціаліст”

Так, на жаль…

Не можу погодитись. А які підстави атестувати на відповідність займаній посаді та підтвердження спеціаліста?

Вважаю, що потрібно провести атестацію за п.3.26

Так, можливо. Але це треба, щоб адміністрація була така, як у Вас

Працюю психологом в ліцеї більше 10 років. На сьогодні в мене не повна ставка, а 0,75. Закінчила Національний педагогічний університет Драгоманова, отримала спеціальність психолог. У 2017 році пройшла останній раз атестацію в межах якої отримала І кваліфікаційну категорію. В цьому році мене завантажили ще 0,5 ставки педагога-організатора, за якого вродовж року мені нараховували зарплатню як спеціалісту. Сподіваючись на те, що пройшовши курси підвищення кваліфікації як педагог-організатор мені будуть нараховували зарплатню за І кваліфікаціцною категорією як психолога, то мені відмовили, спираючись на те, що це дві різні посади. І мені необхідно в майбутньому атестуватися окремо як педагогу-організатору так і психологу, хоча основна посада в мене практичний психолог. Як я можу отримати і в кого з цього питання кваліфіковану допомогу зпираючись на нормативно-правові документи

Ви маєте атестуватися з кожної з посад окремо. Цього вимагає Типове положення про атестацію педагогічних працівників
3.23. Педагогічні працівники, які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад.

Якщо ви пройшли курси, то вас можуть проатестувати одразу на І категорію. Атестація проходить у школі, то вам ніщо не заважає проатестуватися