Чи можна відвідувати предмет, який перезарахували?

Наприклад, мені перезарахували Філософію, але я б хотів би ще раз послухати на лекціях про філософів, походити на деякі практичні заняття просто, щоб послухати обговорення, чи взяти участь в обговоренні якоїсь філософської теми, але не на оцінку (бо оцінка вже в мене є), а просто так, для себе. Чи маю я право відвідувати такі пари, де є перезарахована оцінка?
Я питаю, бо можливо викладач захоче мене вигнати з пари, дізнавшись, що в мене перезарахування.

Це потрібно питати у самого викладача або у тих, хто вирішує такі питання в закладі (деканаті, кафедрі чи ще десь - в різних місцях все по-різному).

А хто може заборонити Вам відвідувати цей предмет? Ніхто.

Я так і робила на другій вищій. Бо предмет перезарахували, все добре, але я його вчила багато років тому і хотілося б освіжити знання. Плюс якщо я плачу за навчання, то ніхто мені не робить знижку за вже перезараховані кредити, сума контракту фіксована. Отже, я заплатила за відвідування цих предметів і маю право там бути. Більше того, за домовленістю викладачі дозволяли іноді і долучитися до пари стаціонару.

1 Вподобання