Тарифний розряд керівника гуртка у ДНЗ

Доброго дня. Хотілось би дізнатися, який розряд має бути присвоєний керівникові гуртка у дит. садочку, котрий має ступінь освіти бакалавр. І коли я матиму праву атестуватися на вищу категорію?

Ніколи. Бакалавр не може атестуватися на категорії. Керівник гуртка не може атестуватися на категорії, навіть маючи освіту спеціаліста/магістра, лише на тарифні розряди.
Оскільки маєте освіту бакалавра, то може бути встановлено 10 або 11 тарифний розряд. Це залежить від керівництва.

Але мені чомусь присвоїли 9 розряд, який в моєму випадку може буди мінімальним та максимальним? І коли я маю право підвищити свій розряд?

Вам неправильно встановили тарифний розряд. Має бути принаймні 10, даю посилання
http://www.zarplata.co.ua/?p=8872
Щодо атестації. Ви зможете підвищити тарифний розряд на атестації, пропрацювавши не менше двох років на посаді.

Саме так: мінімальний тарифний розряд керівника гуртка 10, після атестації через два роки може стати 11 або 12.

Навіть не знаю що сказати, я зверталася з цим питанням до адміністрації, то мені чітко дали зрозуміють, що 10 розряд я можу отримати лише після того, як пропрацюю 2 роки і атестуюся. А Ви точно маєте на увазі керівника гуртка у садочку, можливо це у школі керівникам гуртка присвоюють розряди по-іншому?

Точно, 100%… …

А коли пройшла Ваша атестація?

В мене її ще не було.

Коли встановили розряд?

При прийнятті на роботу мали б встановити 10 т.р., після атестації через 2 роки роботи - 12. Усе. Крапка.

Одразу після прийняття встановили 9й, але потім я все таки довела,что має бути 10й. Після цього перерахували зп за ті місяці, що я працювала по 9му тарифному розряду.

Якщо прийняття на роботу було до 2017 року, то були одні розряди, а в 2017 автоматично всі “перескочили” через 2 розряди…ось чому я допитуюся у Вас.