Курси підвищення кваліфікації

Добрий день, в 2018 році я пройшла курси підвищення кваліфікації як вчитель фізики. В 2019 році мені дали 3 год інформатики. Курсів з інформати в мене не є, тому ці години оплачуються як спеціалісту, а фізика-по вищій категорії. Як зараз пройти мені курси по інформатиці?

Повідомте про своє бажання керівнику ЗО, щоб вони вирішили це питання.

Згідно новим правилам, курси підвищення кваліфікації потрібно проходити кожен рік, а не раз на 5 років. Питання в тому, якщо пройти зараз курси з інформатики (30 год) в інституті післядипломної освіти
, то чи їх буде зараховано.

А чому 30? Де Ви побачили, що щорічно треба проходити саме 30 год? Далі. Можна напряму зв’язатися з ОІППО І домовитися, наприклад, про дистанційне проходження. Якщо це буде з Вашої ініціативи, то курси будуть платними. Але курси при ОІППО визнаються в будь-якому випадку без додаткового погодження педагогічною радою закладу

Їх буде зараховано, тому і написав, щоб ви звернулись до керівника і він би вас на ці курси відправив би.

Прошу вашої допомоги у такому питанні: я вчитель вищої категорії (укрмова та літ.) курси пройшла у 2019 р.(150 год.), але вже декілька років викладаю зарліт та німмову, за які мені платять як спеціалісту. Що треба для того щоб ці години виплачувалися по вищій категорії?

Пройти окремо курси з зарубіжної і німецької. Відразу по отриманню відповідного свідоцтва про підвищення кваліфікації вам мають оплачуватися ці предмети по категорії, встановленій при атестації по предмету за спеціальністю, тобто по тому, по якому ви атестувалися. Але чому ви до цього часу не прошли ці курси…? Це ж велика різниця в оплаті!

1 Симпатія

Після останніх нововведень я не розумію , скільки мені потрібно годин- по 150 з кожного предмету чи по 30? Чи всього 30 год з обох предметів?

Якщо у вас три предмети, то загалом за п’ять років вам треба пройти 150 год з усіх предметів разом, а не 450. Напр.: В цьому році ви пройшли з української, в наступному - з німецької і т.д. Але в цьому році я б вам радив пройти курси з обох предметів, по яких ви отримуєте по спеціалісту. Зараз це зробити не так важко. Навіть якщо у вас нема по плану курсів, то зверніться в обласний ОІППО по телефону, розпитайте, певно доведеться заплатити певну суму за проходження, але ви матимете посвідчення і значно вищу оплату праці.

1 Симпатія

Дякую за відповідь! Скільки годин треба з зарліт і німмови в цьому році?( по30 чи 30?). Чи зарахуються курси із Всеосвіти, наприклад, чи треба тільки ІППО?

Якщо педрада вашого закладу зарахує курси всеосвіти з цих предметів, то без проблем. Кількість годин конкретно не вимагається. Це може бути 30 разом і по 30, чи по 20 (10)