Педагогічний стаж порахувати

Добрий день! Певний час на початку своєї педагогічної діяльності 3 роки працювала в школі на посаді бібліотекаря (2011-2014 рік). Паралельно мала педагогічне навантаження (1-й рік – 3 години, 2-ї рік – 6 годин, 3 рік – 6-7 годин (точно не пам’ятаю). Школа сільська і кілька років тому село приєднали до міської громади, а документи райВО здали в архів. В моїй трудовій книжці за ці три роки є лише запис про роботу бібліотекарем і ніякого запису про роботу вчителем. Зараз мені для підтвердження мого педагічного стажу за ці три роки неохідно в бухгалтерію надати довідку з архіву, інакше ці роки не будуть зараховані. Також отримала таку інформацію, що якщо тижневе навантаження було менше 6 годин, то весь рік не зараховується до педстажу. З інших джерел була інформація, що все-таки в такому разі півроку зараховується. Також в архіві, при поданні заяви мені сказали, що про педнавантаження у них може не бути інформації, а лише про заробітну плату. Допоможіть, будь-ласка, отримати відповідь на наступні запитання:

  1. скільки років при такому навантаження мені зарахується до педагогічного стажу;
  2. якщо довідка з архіву не підтвердить мій педстаж за ці роки, яким чином це можна зробити і які документи є підставою для його підтвердження.