Атестація ачителя

Колеги!Порадьте в даному питанні.Учитель фізичної культури у 2023 році повинен чергово атестуватися.Проте,із нового навчального року розрахувався і був призначеним учителем фізичної культури в іншому ЗЗСО.Згідно чинного положення атестація відтерміновується на 1 рік.
Потрібна кількість годин на атестацію є.Чи правомірною є відмова атестуватися в даному працівнику в даному закладі?
Дякую

Положення не вимагає перенесення чергової атестації на один рік.

Дякую за пояснення.
Відповідно до пункту 3.20 Положення про атестацію.
Якщо вчитель перейшов до іншого навчального закладу на ту ж саму посаду,можна не чекати року?А можна атестувати?

Положення пропонує, але не зобов’язує. Тому можна атестувати.

1 Симпатія