Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти. Що обрати?

Добрий вечір. Закінчила коледж на готельному обслуговуванні на бюджеті. Подаю заяву на 3 курс готельно-ресторанний менеджмент на контракт.
Що доречно обрати: (ніколи не збобувався), (вже здобутий раніше), (вже здобувався раніше, навчання не завершено)?

Ви подаєте заяву на БАКАЛАВРА? - На бакалавра!..
Цей освітній ступінь (рівень) за БЮДЖЕТНІ КОШТИ раніше не здобувався? - Взагалі ще не здобувався!..
Отже, логічна відповідь: ніколи не здобувався.
А загалом це стосується можливого навчання на бюджеті. А ви вступаєте на контракт, тож особливо не переймайтеся…

1 Вподобання

Дякую за відповідь)
Тепер стало зрозуміло

Допоможіть, будь ласка. Я подав заяву на бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста. Помилково вказав, що освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошити “вже здобутий раніше”.

Які будуть наслідки, якщо на бюджет подав? Просто ще є час відмінити заяви та подати знову правильно, правда з іншими пріоритетами.

Як у Вас вирішилося? Бо вчинили так само

Якщо ви до мене звертаєтесь, то попитав у приймальних комісій 3 університетів (КПІ, НАУ та ін.). Всюди сказали, нічого критичного, якщо що, то звірять з базою. Статус моєї заявки “Рекомендовано (бюджет)”. Я так розумію, при подачі заяви виправлю на вірне, і коли заповнятиму договір при подачі документів напишу вірно.

Ну а так помилка безглузда, один і той же освітній ступінь, в моєму випадку бакалавр, двічі й більше раз за бюджет здобувати не можна.