Хочу відрахуватись з університету, але…

Доброго Дня. Я студент 6 курсу заочної форми навчання у ВНЗ.

Вступив до магістратури у вересні 2021 року. Мною було оплачено всю суму за контракт за перше півріччя навчання ( І семестр). Надалі, як почалась війна, я не мав змоги навчатись і оплатити за навчання. Було вирішено забрати документи і відрахуватись. Але університет не дозволяє це зробити. Говорять, що спочатку потрібно оплатити всю суму за друге півріччя, а вже потім зможуть мене відрахувати.

Чи справді я не можу відрахуватись по власному бажанні, якщо немає змоги і коштів платити за навчання?

Відрахуватись за власним бажанням Ви можете, але ж не заднім числом. Для того аби не платити за ІІ семестр, Ви мали відрахуватись до його початку. Ви цього не зробили, а отже весь семестр були студентом лише не виконували навчальну програму. Якщо тагтимете зараз, то і за ІІІ семестр муситимете платити

1 Вподобання

Якщо мене відрахують за фінансову заборгованність, то всеодно треба буде платити за навчання?

не відрахують. Їм не вигідно. Треба самому відраховуватись

1 Вподобання

Вас отчислят за хвосты по учебной программе!
А за долги по оплате учебы на вас в суд подадут.
У вас в договоре есть раздел об ответственности сторон? И что там написано про неуплату?

3 Вподобання

Доброго дня, В мене подібна ситуація.
Я підписала контракт на магістра на початку жовтня, але зараз хочу забрати документи, так як не маю змоги навчатися. Мені сказаали, що я маю заплатити за два місяці бо в такому разі мені не віддадуть документи…

На основании чего вы должны платить? Они показали документ? Что в подписанном вами договоре написано на этот случай?