Педагогічне навантаження після виходу з декретної відпустки

Добрий день, колеги. До виходу в декретну відпустку мала 18 годин. Після виходу, директор надала лише 13 годин, мотивуючи тим, що ці години викладають інші вчителі (не фахівці), бо вони протарифіковані. Чи правомірні дії керівника закладу? Я - єдиний фахівець із свого предмету у закладі та маю двох неповнолітніх дітей.

1 Симпатія

Все залежить від розміру ставки до виходу в декрет. Якщо були оформлені на повну ставку то перевести вас на меншу не можуть без особистої письмової згоди. Йдіть скаржіться

1 Симпатія

Педагогічне навантаження обсягом менше тарифної ставки, встановлюється тільки за згодою працівника (п.2 ст.25 Закону «Про загальну середню освіту») або на прохання педагога на підставі ст.56 КЗпП України. Тому по-перше, ви не маєте нічого підписувати. По-друге, якщо педагог не надає письмової згоди на зменшення навантаження, тоді керівник закладу освіти повинен зменшити чисельність штату педагогічних працівників, застосувавши норми статті 42 КЗпП. Отже а даному випадку може застосовуватися процедура скорочення. Під яку доречі потрапляєте і Ви, однак Ваша кваліфікація має надати Вам переважне право залишитись на роботі на повну ставку. Стосовно ж дітей: Вас мають забезпечити ставкою при наявності дитини віком до 3-х років, або до 14-и, якщо ви мати -одиначка. По-третє, варто вияснити, як оформлені ті працівники, що читають Ваші години, вони мають бути на декретному місці, а отже повернути Вам ваше без питань.

2 Симпатії

Як це тарифіковані? Навчальний рік завершено. Нова тарифікація ще не затверджена. І чому когось має цікавити хто там як тарифікований. Якщо хтось прийнятий на Ваше місце, то це місце було вільним лише на час Вашої відпустки, а після виходу з неї, його мають звільнити. Навіть якби Ви вмзодили посеред навчального року, Вам все рдно мали б віддати повне навантаження

2 Симпатії

Щиро дякую за відповідь.

Щиро дякую за відповідь.

Щиро дякую за відповідь