Педагогічне навантаження після виходу з декретної відпустки

Добрий день, колеги. До виходу в декретну відпустку мала 18 годин. Після виходу, директор надала лише 13 годин, мотивуючи тим, що ці години викладають інші вчителі (не фахівці), бо вони протарифіковані. Чи правомірні дії керівника закладу? Я - єдиний фахівець із свого предмету у закладі та маю двох неповнолітніх дітей.

1 Вподобання

Все залежить від розміру ставки до виходу в декрет. Якщо були оформлені на повну ставку то перевести вас на меншу не можуть без особистої письмової згоди. Йдіть скаржіться

2 Вподобання

Педагогічне навантаження обсягом менше тарифної ставки, встановлюється тільки за згодою працівника (п.2 ст.25 Закону «Про загальну середню освіту») або на прохання педагога на підставі ст.56 КЗпП України. Тому по-перше, ви не маєте нічого підписувати. По-друге, якщо педагог не надає письмової згоди на зменшення навантаження, тоді керівник закладу освіти повинен зменшити чисельність штату педагогічних працівників, застосувавши норми статті 42 КЗпП. Отже а даному випадку може застосовуватися процедура скорочення. Під яку доречі потрапляєте і Ви, однак Ваша кваліфікація має надати Вам переважне право залишитись на роботі на повну ставку. Стосовно ж дітей: Вас мають забезпечити ставкою при наявності дитини віком до 3-х років, або до 14-и, якщо ви мати -одиначка. По-третє, варто вияснити, як оформлені ті працівники, що читають Ваші години, вони мають бути на декретному місці, а отже повернути Вам ваше без питань.

2 Вподобання

Як це тарифіковані? Навчальний рік завершено. Нова тарифікація ще не затверджена. І чому когось має цікавити хто там як тарифікований. Якщо хтось прийнятий на Ваше місце, то це місце було вільним лише на час Вашої відпустки, а після виходу з неї, його мають звільнити. Навіть якби Ви вмзодили посеред навчального року, Вам все рдно мали б віддати повне навантаження

2 Вподобання

Щиро дякую за відповідь.

Щиро дякую за відповідь.

Щиро дякую за відповідь

Доброго всім дня. Скажіть будь ласка якщо наприклад, мені як вчителю дали певне навантаження і ось серед навчального року виходить людина на роботу після пологової відпустки, її дитині лише рік , чи має вона право забрати ці години якщо в неї є повністю ставка а в мене ні, і я виховую сама двох неповнолітніх дітей до 14 років. Ці години що в мене колись вона читала. В наказі попередньо прописано читати години доручити мені. Чи можу я відстояти ці години собі щоб мати повну ставку. Тому що в неї вийде вже 1,5 ставки. Підкажіть будь ласка на які нормативні документи можна опиратись. Дуже дякую за допомогу

Так, вона має право забрати свої години, які у неї були до декрету.

Якщо у вас строковий тр.договір на час “дикрету” - вас можуть звільнити. Якщо ніде немає зафіксовано, що вас узяли на місце “дикретнитці” або на неповний роб.час - можете вимагати пед. навантаження 18 год

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо передчасно вийти з декретної відпустки, але всього на 6 годин як буде нараховуватися стаж?