Звільнення працівника під час воєнного стану

Доброго дня. Питання таке: трудовий договір закінчується 18.06.2022. Чи можуть звільнити працівника під час воєнного стану? Якщо так, чи буде компенсація за різницю відпустки, адже наразі це 24 дні, як компенсують 32 дні? Також цікавить, чи будуть виплати мат.допомоги? Дякую
Підстава для звільнення не оф. вік людини, працювала останній рік за договором/ контрактом.

Якщо договір закінчується, то звісно звільняють за причиною закінчення трудового договору. Компенсацію виплатять, а ось чи дадуть матеріалку невідомо, все залежить від того чи відправлять у відпустку перед закінченням договору.

1 Вподобання

Її директор сказала, щоб вона написала заяву на відпустку з 26.05…я не розумію як так, якщо навчальний рік ще не закінчився. Аргументують це тим, що мов би виплатять матеріал.доп…
Чи правомірно робить директор?
Особисто я розумію, як повинно бути, що вчитель допрацьовує по строковому договору до 18.06, її цим числом звільняють, нараховують відпрацьовані дні+ відпускні, і якщо є мат.допом.то і це…
Вірно я розумію?
І ще постало питання, чому строковий договір закінчується 18.06.22, а мав би 30.06…це ж вчитель предметних(початок 21.08.21)

Ну у Вас хороший директор раз не просто звільняє за припиненням договору, а ще й дає можливість отримати матеріалку на оздоровлення. А чому, по Вашому договір має бути до 30.06? Дуже часто лише до 31.05. Що вчитель викладає в червні?

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, чи вчителю пенсіонеру, так як і директору який працює за строковим трудовим договором у воєнний час цей договір продовжується на час воєнного стану?

ні. з директорами продовжено лише до кінця військового стану, але не більше ніж на пів року