Навчання одночасно на бакалавра та магістра

Чи можна навчаючись на 4 курсі бакалавра на бюджеті та денній формі навчання, вступити в цей же ЗВО на магістратуру на денну форму на бюджет ? І навчатись одразу на бакалавра і магістра

Для поступления в магистратуру требуется диплом бакалавра. Если он у вас есть - поступайте в магистратуру. Если его еще нет - как вы поступите?

2 Вподобання

диплом бакалавра є, але чи можна вчитися на бюджеті та денній формі на бакалавра та магістра одночасно

  1. Не можна вчитися одночасно на двох бюджетах.
  2. Не можна вчитися одночасно на двох денних формах.
2 Вподобання

Кажуть що в новому законодавстві можна вчитися на двох денних формах, це мені розповіли в одному вузі.

Так якщо згідно з законом я маю право один раз здобути освіту на бюджетній формі бакалвра та один раз магістра.

Я не бачу проблеми але не розумію остаточно можливо таке и ні.

Ну якщо хтось каже, то напевно він може надати посилання на таке законодавство або хоча б показати, де в Правилах прийому до їхнього вишу таке написано.
Допускаю, що в Правилах прийому до деяких університетів може бути можливість одночасного навчання на двох денних формах, АЛЕ 100% це не буде два бюджети.

Що стосується права здобути освіту за кошти бюджета по одному разу бакалавра і магістра, то так, АЛЕ, повторюсь, не допускається одночасне здобуття освіти (навіть різних ступенів) за кошти держбюджету.
Про це прямо написано в Умовах прийому до закладів вищої освіти і в Правилах прийому до всіх вишів (а ці Правила не можуть суперечити Умовам прийому).

Отже, підсумуємо:
• якщо хочете бюджет на магістратурі, спочатку треба закінчити бюджет на бакалаврі
• якщо влаштовує контракт на магістратурі, то за наявності іншого диплома бакалавра можете вступати хоч зараз
• питання денної або заочної форми вже другорядне - якщо знайдете можливість вступити одночасно на дві денні форми, то в будь-якому разі у вас не буде два бюджети одночасно.

2 Вподобання

Зрозумів, дякую за відповідь. Ви мені дуже допомогли.