Вимушена оплачувана відпустка під час війни

Чи правильно відправляти вчителів,під час війни,у вимушену оплачувану відпустку на два тижні?

А чому ні? У нас, тим, хто виїхав з міста, сказали писати заяву про відпустку за власний рахунок. А вам то оплачують відпустку, то в чім проблема?

Керівним, педагогічним, науковим і науково-педагогічним працівникам закладів освіти та навчальних частин інших установ і закладів щорічна основна відпустка повної тривалості, визначеної постановою КМУ № 346 від 14 квітня 1997 року, у перший та наступні роки надається у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

Чи можуть вчителі вести онлайн уроки,якщо вони поза межою України?

1 Симпатія

Перечитайте ст.80 кзоту. Кзот вище буль-якої постанови

Тоді вже краще використати Лист МОН України №1/3378-22 від 07.03.2022 “Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану”