Запис у трудову книжку місця навчання [2022]

Доброго ранку.
Я закінчив 2021 року навчання у ЧДБК. Зараз вчуся у ЧДТУ. Паралельно влаштовуюся на офіційну роботу і
хотілося би (якщо того треба) по порядку записати у трудову книжку навчання
(якщо такий запис потрібен). Чув, що перший роботодавець має записувати
дані про місце навчання. Чи це так і чи має це значення після 2004 року?

З 2004 року навчання не зараховується до трудового стажу. Рахується лише страховий стаж.

2 Симпатії

І ще паперова трудова книжка зараз не потрібна. Діють електронні

1 Симпатія

Щиро дякую за відповідь. А якщо я вже відправив на підприємство фізичну трудову книжку, то що це дасть? Які побічні ефекти паперової трудової книжки?

Побічних ефектів від паперової трудової немає, це справжній матеріальний документ, на відміну від електронної трудової. Я коли зайшла в свій розділ “електронна трудова” на порталі ПФУ, виявилося, що там відображені лише 60% записів з моєї реальної трудової, запис “звільнена”, а тоді знову “звільнена”, між ними запис “прийнята на роботу відсутній”. Мусила їм надсилати сканкопії справжньої трудової для відновлення справедливості. Плюс на урядові портали і Дію періодично здійснюють хакерські атаки, і немає гарантії, що через 20 років можна буде відновити втрачені електронні данні, паперова трудова надійніша.
Стосовно запису про місце навчання, краще таки наполягти, щоб його зробили. Так, з 2004 року навчання не є трудовим стажем. Але звідки Ви знаєте, яке законодавство діятиме тоді, коли Ви виходитимете на пенсію? Може цю норму переглянуть, цей запис Вам знадобиться, і зробити його заднім числом буде неможливо.

1 Симпатія

Відправляти трудову зовсім було не обов’язково. Достатньо зробити затит на місяці, які відсутні. Страховий стаж рахується завдяки персоніфікації. Якщо у Вас відсутній стаж, то можливо підприємство не здійснювало відрахування та нарахування на заробітну плату, а якщо їх не було, то Ваш стаж до лампочки. На запит, персійний має вийти на підприємство і здійснити перевірку. У нас вколеги була така ситуація, коли вона виявила в кабінеті відсутність стажу. Вона зробила запит. Прийшли, і виявили, що бухгалтер зробила помилку при внесенні коду в персоніфікацію, і кошти йшли на іншу особу. Склали довідку, виправили. Страховий стаж відновили. А запис в трудовій свідчить лише про те що Ви прийняті та звільнені, а чи працювали та отримували заробітну плату невідомо.

ага, тоді ще таке запитання: якщо у довідках ОК-7 та ОК-9 не було стажу навчального (страхового), то це норм? Ці довідки на запит були відсутні на момент видачі – видали довідку про відсутність даних. Бо навчальний заклад каже, що зараз так вони не вписують дані, а, якщо треба, то перший роботодавець запише і себе, і навчальний заклад/-и що були закінчені на момент прийняття на роботу.
Це норм? :upside_down_face:

Ні, в розділі “страховий стаж” у мене все гаразд, весь стаж врахований з точністю до дня. А в розділі “електронна трудова” не всі записи були. Надіслати скан трудової та диплому мене попросив сам пенсійний фонд.

1 Симпатія

здається навчальний заклад вписує сам в трудову лише тоді, якщо Ви до навчання мали відкриту трудову і десь працювали. Якщо ні, то це робить перший роботодавець.

2 Симпатії