Заміна уроків оплата

Вчитель на курсах .Клас інклюзивний початковий .
Є вчитель асистент ,якому дали заміну.
Чи правомірно отримати, виконуючи одночасно роботу вчителя і асистента вчителя , зарплату і погодину заміну.

Неправомірно. Асистент може заміняти лише в свій позаробочий час. Так заміна не має права на існування.

1 Симпатія

Яким документом оперуватися?

Міністерство освіти і науки України у листі №1/10-3943 від 06 листопада 2020 року "Щодо заміни вчителів у закладах загальної середньої освіти» вказало, що у разі, якщо немає можливості замінити вчителя початкових класів вчителем тієї ж спеціальності, то можлива заміна іншим педагогічним працівником (асистентом вчителя або вихователем групи подовженого дня). У цьому випадку оплата педагогічному працівнику, який проводить заміну, здійснюється за погодинною ставкою вчителя в залежності від кваліфікаційної категорії, яку має педагогічний працівник, або за тарифікацією, якщо заміна тривала понад два місяці.

Все правильно. Але не можна ці обов’язки виконувати одночасно. Можна дати заміну асистенту, якщо він, приміром, працює в другу зміну, а заміну здійснює в першу. Вихователі ГПД - без проблем, вони ж працюють після завершення основних уроків. Дати заміну асистенту, який одночасно має обов’язки в прикріпленому класі, - це те саме, що дати заміну в 2 класі вчителю, який в цей самий час має свої уроки в 1 класі.

Дякую за допомогу… :wink:

Мої діти навчаються в школі, де захворів вчитель математики. Заміну його уроків розподілили так: 11 клас - директор школи (за спеціальністю вчитель укр.мови та іноземної мови), 10 клас - завуч по навчально-виховній роботі ( за спеціальністю вчитель зарубіжної літератури). Чи правомірним є такий розподіл заміни уроків?

Тут знайдете