З якого року буде вводитися мотиваційний лист при вступі?

Хто може пояснити-ці мотиваційні листи у вузах вводяться цього року,чи в 2021 році?Чи є яка інформація про строки,та й взагалі,про те,як це робиться?Дякую.

В діючих умовах вступу до закладів вищої освіти написання мотиваційного листа не передбачено. Але, у зв’язу з законодавчими змінами, з великою долею вірогідності мотиваційний лист буде з 2020 року і Міністерство буде готувати зміни до умов прийому до закладів вищої освіти.

Дякую.Тобто ще ніхто не знає,коли це буде працювати і як?До нового року заклади вищої освіти повинні в себе на сайтах оголосити умови вступу,але поки що нічого немає

1 Симпатія

До нового року правила прийому навчального закладу розробляються на підставі затверджених Міносвіти умов прийому. В них згадки про мотиваційний лист немає, тому правила прийому навчального закладу необхідно розробляти без мотиваційного листа.

Якщо Міносвіти внесе зміни до умов прийому 2020 року в частині мотиваційного листа, то, відповідно, всі заклади вищої повинні будуть внести відповідні зміни до власних правил прийому.

1 Симпатія

Дякую за відповідь.Значить будем чекати