Чи буде виплачена допомога молодим вчителям у випадку звільнення?

З 1 січня 2020 року набирає чинності постанова КМУ 1028 від 15 листопада 2019 року . “Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти”. А якщо вчитель звільниться за згодою сторін 3 січня 2020 року , чи буде виплачена ця допомога? Дякую

Відсотків на 100, що не буде. Виплата може здійснюватися на кінець року. Хто на той час працюватиме, той і отримає.

Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо я працювала в школі вчителем і з 1.12.19 перевелася працювати в школі за сумісництвом, а основна посада спеціаліст відділу освіти. Стаж роботи 3 роки. Чи маю я право на одноразову допомогу?

Скоріше за все потрібно чекати роз’яснення Міністерства освіти щодо постанови. Зараз навряд чи хтось відповість детально про механізм виплати цієї допомоги. В постанові Кабміну взагалі жодних уточнень немає.

Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи отримаю я допомогу до 10 років стажу якщо працюю педагогом організатором? І що значить молодий спеціаліст це пед. стаж чи вік людини?

У постанові записано, що ця допомога передбачена для вчителів, а не для всіх педагогів.

1 Вподобання