Соціальна стипендія1

Доброго дня. Зовсім скоро маю здавати екзамени на сесії, і хочу спробувати вийти на академічну стипендію. Ці пів року отримувала соціальну.
З деканату прийшов лист, що на подовження соц.стипендії потрібно написати заяву до 10 грудня. Екзамени будуть лише в кінці грудня.
Чи можна спочатку подивитися на результати своїх екзаменів, а вже потім подавати заяву на соц.стипендію, якщо мої результати не підійдуть для академічної?

Деканат не має права вимагати від вас заяву до закінчення сесії. Відповідно до постанови КМУ 882 соціальна стипендія призначається тим студентам, яким за результатами рейтингу семестрового контролю не призначено академічну стипендію (крім студентів з числа дітей-сиріт, які можуть отримувати дві стипендії одночасно). У разі, якщо ви за результатами сесії будете мати право на академічну стипендію, то зможете обрати академічну або соціальну стипендію, написавши заяву Питання стипендіального забезпеч... | від 12.07.2004 № 882

Здравствуйте, я написала заявление на социальную стипендию , но мне сказали , что её не принимают из-за неправильного оформления, тогда я решила , что уверенна в своих силах и решила не переписывать заявление и сказала об этом старосте , что мне социальная не нужна . Так и случилось … Сдала все экзамены хорошо и по балам прошла на академическую . Сегодня мне кидают предварительный рейтинг, а меня в нём нет.Затем мне звонят с деканата с поздравлениями , что я зачислена на соц . Я сообщаю , что отказалась от соц, но они сказали , что документы уже в службе соц захисту и что мне делать они сказать не могут .

И про заявление на академическую мне ничего не сообщили

На академічну стипендію заява не пишиться. На неї просто виходиш за рейтингом. А ось, якщо отримав право на обидві стипендії, то тоді за заявою необхідно обрати яку хочеш отримувати, бо 2 стипендії отримувати не можна

У мене зараз закінчився 3 семестр в університеті і заяву на соціальну стипендію завжди вимагали писати за тиждень до сесії ( пізніше не дозволяли ) І всі ці 3 семестри я могла по балам отримувати академ , але мене не включали в рейтинг аргументиючи це тим , що я вже на соц( бо я писала заяву на соц). Ніхто не повідомляв про те , що я можу за заявою обрати стипендію . Староста казала , що якщо ти пишеш заяву на соц( за тиждень до сесії) -то ото і є твій вибір. Якщо пишеш заяву на соц, то академ отримувати не будеш ,які б там бали не були . Якщо не пишеш заяву ( за тиждень до сесії) на соц, то не будеш її отримувати до початку наступного семестру ( знову написавши заяву) навіть якщо не вийшла на академ . До цього я не вдавалася в це, бо різниця між академ і соц була не велика , але зараз , коли різниця сягає близько 700 грн …

Просто саме на форумі вперше почула , що я можу написати заяву , якщо отримала право на 2 стипендії.Але фактично я і не маю право на академ , бо не включена у рейтинг , бо вже написала заяву на соц,яку я писала за тиждень до сесії( аргументація старости і деканату ) Але я не розумію , чому мене не включають до рейтингу , якщо у рейтингу мають бути усі студенти, крім боржників

Скорее всего, таким нехитрым способом канцелярия вуза экономит стипендиальный фонд для других студентов. Потому что социальная стипендия идет из фонда местного собеса, а не из бюджета вуза.

Будь вы в рейтинге, надо было бы считать в рейтинге и вас, а потом каждый семестр решать вопрос с вами, осчастливите-ли вы кого-то из студентов, отказавшись от академки - или осчастливите собес. )

Я это уже поняла. Но я же ещё могу отказаться от социальной стипендии, если вышла на академ и пока официальный рейтинг не опубликовали